Úvod > Ponuka práce > Doprava, špedícia, logistika > Navažovač (Ref. č.: NAV30012018)

Navažovač (Ref. č.: NAV30012018)

Pracovná oblasť:
Doprava, špedícia, logistika
V meste:
okres Levice
Možný termín nástupu:
ASAP
Hlavný
Ponúkame:
- Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti

- Doplnkové dôchodkové sporenie

- Bonus za prítomnosť v práci (vyplácaný na mesačnej báze)

- Individuálny bonus (vyplácaný na mesačnej báze)

- Čiastočné preplácanie nákladov na dochádzanie do

zamestnania

- Odmeny vo výške 13-teho platu hodnotené na základe

hospodárskeho výsledku spoločnosti a seniority zamestnanca
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
655€ + odmeny vyplácané na mesačnej báze, automatické navýšenie mzdy po 6 mesiacoch na 700€+ odmeny vyplácané na mesačnej báze
Vaše životopisy v slovenskom jazyku prosím zasielajte ako reakciu na ponuku. Reakciou na ponuku dávate automaticky súhlas spoločnosti FARMOL SLOVAKIA, s.r.o. so spracovaním Vašich osobných údajov.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem a zaslanie životopisu. Kontaktovať budeme iba kandidátov najviac zodpovedajúcich požiadavkám a nárokom danej pozície.
Farmol, a key competitor in the cosmetics and homecare business since 1946, is one of the main European companies for contract manufacturing.
Providing development, production and packaging services for aerosol and liquid products, Farmol uses the most modern technologies, high-level automation, combining long-term experience and network know-how. We guarantee excellent service and performance with a 360° customer focus, from the identification of a new concept to final project realization.
Kontakt:
Viac informácií
Dátum pridania:
20.2.2019
Počet videní:
72