Úvod > Ponuka práce > Manažment kvality > Koordinátor FMEA

Koordinátor FMEA

Pracovná oblasť:
Manažment kvality
V meste:
Levice
Ponúkaný druh pracovného pomeru:
Hlavný
Ponúkame:
Náplň práce:
Vhodná pre absolventa:
Áno
O spoločnosti:
ZF celosvetovo
Nemecký koncern ZF patrí medzi 10 najväčších svetových subdodávateľov pre automobilový priemysel. Spoločnosť so 100-ročnou tradíciou sa zaoberá výrobou hnacích a podvozkových systémov pre automobilový priemysel, zamestnáva celosvetovo viac ako 72 000 zamestnancov v 122 výrobných závodoch v 26 krajinách sveta, 8 hlavných vývojových centrách v 4 krajinách a 33 servisných spoločnostiach. Spoločnosť dosahuje celkový ročný objem výroby 17 miliárd Euro.

ZF na Slovensku
ZF Slovakia a.s. je významným zamestnávateľom v okrese Trnava a Levice zamestnávajúcim viac než 3000 zamestnancov, pričom kontinuálne zaznamenáva silný a stabilný rast. Spoločnosť dosahuje obrat vo výške takmer 423 mil. eur.
ZF Slovakia, a.s. využíva najmodernejšie technológie v oblastiach výroby, logistiky, kvality a je certifikovaná pre systémy riadenia kvality ISO TS 16949 a environmentálneho riadenia podľa ISO 14001.

Spoločnosť má dve výrobné lokality v Trnave a Leviciach, v ktorých sú sústredené tri obchodné jednotky koncernu ZF: •Obchodná jednotka - Moduly hnacieho ústrojenstva v Trnave a Leviciach – osobné spojky, dvojhmotnostné zotrvačníky, meniče
•Obchodná jednotka - Technológie tlmenia v Leviciach – konvenčné tlmiče nárazov
•Obchodná jednotka - Podvozkové komponenty v Leviciach - guľové kĺby a stabilizátory
Obchodná jednotka Podvozkové komponenty, závod Levice
Levický závod, ktorý je súčasťou Obchodnej jednotky Podvozkové komponenty, zahájil svoju výrobu v roku 2008 a v súčasnosti zamestnáva 370 zamestnancov.
Závod je zameraný na výrobu guľových kĺbov a stabilizátorových tyčí za použitia technológii obrábania, montáže a zvárania.
Závod má široký okruh zákazníkov lokalizovaných vo viac ako 70-tich závodoch na celom svete. medzi kľúčových patria automobilky VW, General Motors, Ford, PSA, Fiat a Renault.
Kontakt:
Viac informácií
Dátum pridania:
5.12.2017
Počet videní:
645