Petit hotel Santé**

Hotel sa nachádza v areáli Santovka wellness, ktorá je v obci Santovka na hlavom ťahu Levice – Šahy, kde sa napája na medzinárodný hlavný ťah E77 spojujúci Budapešť s Waršavou.

Petit hotel Santé**

Petit hotel Santé** - ubytovanie, stravovanie, Santovka

Hotel sa nachádza v areáli Santovka wellness, ktorá je v obci Santovka na hlavom ťahu Levice – Šahy, kde sa napája na medzinárodný hlavný ťah E77 spojujúci Budapešť s Waršavou.

Adresa: Maďarovská 4, 935 87 Santovka
Telefón:0915 432 102
E-mail:info@santovkawellness.sk

Vážení zákazníci, dovoľte nám predstaviť novo vybudovaný Hotel TRAVERTÍN, ktorý sa zaraďuje do kategórii hotel ** so spustením do prevádzky od 10. apríla 2009 .
Hotel sa nachádza v areáli Santovka wellness, ktorá je v obci Santovka na hlavom ťahu Levice – Šahy, kde sa napája na medzinárodný hlavný ťah E77 spojujúci Budapešť s Waršavou.

8 dvojlôžkových izieb, 1 rodinná izba a 1 mezonetová izba tvoria celok hotela. Izby budú vybavené LCD TV, balkón, vlastná kúpeľňa so sprchovým kútom a WC, minibarom a sejfom. Kapacita 21 lôžok + 14 prístelok Vám zaručí relax a oddych od každodenného stresu spolu s chutným jedlom a neodmysliteľnou starostlivosťou o vaše telo v Santovka wellness, kde Vám zázračné ruky našich masérov a geotermálna voda dodajú silu a rovnováhu Vášho zdravia.

Služby, ktoré Vám budeme poskytovať: krytý relaxačný bazén s geotermálnou dohrievanou vodou, masáže a rašelinový zábal, horúce vaňové kúpele, skupinové cvičenia a joga, jednoduché posilňovacie zariadenie, stolný tenis, petanque, základný predaj kozmetiky a suvenírov, reštaurácia so zimnou terasou, detský kútik, wifi internet v spoločných priestoroch, ohnisko, parkovisko v areáli, kopírovanie a faxovanie, organizovanie spoločenských, firemných a rodinných osláv, akcií, školení..., videoprojektor.Obec Santovka s nachádza na juhu Slovenska, 15 km juhovýchodne od Levíc, v nadmorskej výške 140 m.n.m., na južnom predhorí Štiavnického pohoria, v Hontianskom regióne. Región Hont je známy predovšetkým výrobou kvalitných vín, pestovaním zeleniny, termálnymi prameňmi, ale i prírodnými krásami, pamiatkami a bohatými folklórnymi tradíciami.

Relaxačné centrum SANTOVKA WELLNESS Vám ponúka svoje priestory na usporiadanie rôznych typov firemných a rodinných akcii ako sú napríklad:

*
školenia a semináre pre firmy
*
športové hry a prezentácie
*
firemné večierky a oslavy úspechov vo firme
*
motivácia pracovníkov a regeneráciu ich síl
*
oslavy jubileá, svadby
*
stretnutie po rokoch so spolužiakmi
*
ochutnávka vín
*
skupinové výlety pre školy
*
jóga a aquagymnastika
*
záhradné grilovačky a večierky

Výhodou je využívanie reštaurácie a zároveň Wellness centra, príjemné a tiché prostredie a možnosť uzavretia spoločnosti. V reštaurácii ponúkame jedlá aj vo forme švédskych stolov. Na Vašu žiadosť objednáme živú ľudovú hudbu, DJ´s alebo iný druh hudby.

Kapacita:
reštaurácia - 55 osôb + zimná terasa 45 osôb
relaxačná miestnosť /telocvičňa/ - 40 osôb

Pre veľký kolektív /až do 1000 osôb/ ponúkame možnosť usporiadania záhradných slávnosti /svadby, športové hry a iné/ alebo usporiadanie kultúrneho programu Vám ponúkamé celý areál kúpaliska.

Početné archeologické nálezy dokladajú kontinuitu osídlenia od staršej doby kamennej, cez dobu bronzovú, železnú, obdobie sťahovania národov až po slovenskú hradištnú kultúru. Osídlenie v staršej dobe kamennej ( paleolit ) dokazujú nálezy štiepaných kamenných nástrojov a výskyt uhlíkov. Prítomnosť najstarších roľníkov v tejto oblasti dokazujú pamiatky tzv. volútovej (lineárnej) kultúry. Kultúra lengyelsko – bádenská je doložená výskumom z neskorej doby kamennej na severo-východnom okraji obce.

Ďalej je to sídlisko z doby bronzovej tzv. Maďarovská kultúra (travertínový lom v obci pri potoku Búr). Ide o paleolitické – neolitické osídlenie. Pri archeologickom prieskume bola nájdená keramika (bronzové džbány, štvorhranné misky), ktorá má povrch leskle uhladený a je čierna alebo v odtieňoch žltej a hnedej hrkálky, lyžice a iné úžitkové predmety, nástroje z pazúrika, kremenca a absidianu (ihla na oboch koncoch ostrá).

Pozastavte sa od každodennej námahy a zahoďte svoje starosti, zbavte sa stresu a zverte sa do zázračných rúk našich masérov, ktorí Vám poskytnú relax a uvoľnenie Vášho tela pri masáži.

Zázračné ruky našich masérov Vám ponúkajú na výber niekoľko druhov masáži:

- regeneračná masáž chrbta
- regeneračná masáž celého tela
- regeneračná masáž nôh
- lymfodrenáž ručná ( problémové partie )
- lymfodrenáž tváre, hlavy a krku
- masáž horúcimi lávovými kameňmi /chrbát/
- masáž horúcimi lávovými kemeňmi /celé telo/
- refelexná masáž chodidiel
- reflexná masáž dlaní
- rašelinový zábal na chrbát
- Thajská masáž

Reštaurácia sa nachádza v areáli SANTOVKA WELLNESS. Celoročne ponúkame bohatý výber rôznych druhov mäsitých a bezmäsitých jedál. V ponuke sú alkoholické a nealkoholické nápoje, miešané nápoje, kvalitné Slovenské vína. Reštaurácia má letnú Slnečnú terasu, z ktorej je výhľad na letný bazénový komplex.
Priestory reštaurácie sú vhodné na usporiadanie rôznych typov firemných a rodinných akcii.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.