Úvod > Inzercia > Spotrebná elektronika > Domáce spotrebiče > Chladnička vo francúzskom štýle

Chladnička vo francúzskom štýle

Dalšie inzeráty v kategórií

Popis:

DXD CHLADNIČKA

Typ Falcon RDXD má prvotriedny dizajn, vynikajúcu kvalitu a odolnú povrchovú úpravu. Hodnotenie A+ pre energetickú účinnosť s množstvom kľúčových funkcií. Vyrába sa v čiernej, slonovinovej a nehrdzavejúcej oceli. Chladnička RDXD vyhovuje klasickým aj moderným dizajnom kuchyne.

IONIZÁTOR ™
Inovatívna technológia Ionizer ™ funguje tak, že šíri záporné ióny v celom chladiacom priestore, čo následne neutralizuje nepríjemné pachy a prachové častice, ktoré by sa inak mohli vo vnútri chladiacej dutiny zdržiavať. Neviditeľným a tichým odstránením sa kvalita vzduchu vo vnútri chladiaceho zariadenia okamžite zlepší, zatiaľ čo akékoľvek začínajúce pachy sa rýchlo odstránia.

EVEN CIRC (STÁLA CIRKULÁCIA)
Základom každej chladničky Falcon je udržiavanie čerstvých potravín dlhú dobu. Preto bola do novej kolekcie voľne stojacích a integrovaných modelov zahrnutá technológia Evencirc ™ (stála cirkulácia). Táto najmodernejšia technológia minimalizuje akýkoľvek prenos tepla zo stien vo vnútri chladiacej jednotky, aby sa zabezpečilo, že jedlo uložené v nej zostane dlhšie čerstvé.

RANGEFRESH ™
Jedinečná konzervačná technológia Rangefresh ™ pomáha odstraňovať etylénový plyn z vnútra chladiacej dutiny. Tento plyn je neškodný bio produkt, ktorý sa prirodzene uvoľňuje z čerstvých potravín. Jeho odstránením sa tiež odstránia všetky nežiaduce pachy, ktoré by sa inak vyskytovali v chladničke prirodzene. Vďaka tejto technológii sa udržiavajú potraviny v chladničke dlhšie čerstvé.

REŽIM RÝCHLEHO NÁPOJA
Nové inovatívne funkcie chladenia zahŕňajú režim Quick Drink, ktorý slúži ako pripomienka pre všetky nápoje, ktoré umiestnite do niektorého z mraziacich priestorov s úmyslom ich rýchleho chladenia. Jednoducho nastavte časovač v päťminútových prírastkoch odkiaľkoľvek medzi piatimi a tridsiatimi minútami. Po uplynutí nastaveného času zaznie zvukový alarm, ktorý vás upozorní, aby ste si nápoje zobrali.

ECO RUNNING MODE
Keď odchádzate mimo domova, či už na niekoľko dní alebo na dlhú letnú dovolenku, nastavte režim Eco Running. Šetríte tým energiu a zároveň udržíte potraviny pri optimálnej teplote.

SUPER COOL MODE
Režim Super Cool je podobný režimu Super Freeze. Pokiaľ nie je deaktivovaný manuálne, po štyroch hodinách sa automaticky vráti na poslednú nastavenú teplotu chladničky. Je ideálny pre chladenie veľkého množstva čerstvých potravín po veľkom nákupe, ako aj pre rýchle chladenie nealkoholických nápojov, bieleho alebo šumivého vína.

REŽIM SUPER FREEZE
Na nových modeloch RSXS a RDXD je k dispozícii režim Super Freeze Mode. Režim sa po 24 hodinách automaticky vráti na poslednú nastavenú teplotu, pokiaľ nie je deaktivovaný manuálne. Je to praktické po veľkom nákupe potravín, keď potrebujete rýchlo zmraziť čerstvé potraviny, aby sa udržali živiny a chuť.

REŽIM HOLIDAY
Ak plánujete byť dlhodobo mimo domova, napríklad počas letných prázdnin alebo vianočného pobytu, nastavte režim Dovolenka. Mraziaci priestor bude aktívny. Týmto spôsobom nebudete plytvať cennou energiou keď je chladnička prázdna.

ALARM DVERÍ
Je príliš jednoduché. Ak by ste náhodou nechali dvere chladničky otvorené a aby ste sa nikdy nestratili cennú energiu a chlad, zabudovaný alarm dverí vás na toto upozorní po dvoch minútach.

FROST FREE / NO FROST TECHNOLOGY
Vďaka inovatívnej technológii Frost Free / No Frost sa rozlúčte s obávanou úlohou rozmrazovania mrazničky.

EFEKTÍVNE LED OSVETLENIE
Vnútorné osvetlenie LED je energeticky efektívne a dlhotrvajúce. V novej kolekcii chladiacich spotrebičov je centrálne LED osvetlenie umiestnené na horných a bočných stenách chladničiek. Výhodou je lepší rozptyl svetla v chladiacej dutine, čo uľahčuje lokalizovanie vášho čerstvého jedla, dokonca aj toho, ktoré je ťažké nájsť, kvôli umiestneniu vzadu.

FROST FREE / NO FROST TECHNOLOGY
Vďaka inovatívnej technológii Frost Free / No Frost sa rozlúčte s obávanou úlohou rozmrazovania mrazničky.

Vlastnosti :
Pôsobivá 557 litrová kapacita
• Hodnotenie A+ pre energetickú účinnosť
• Úplne bez námrazy
• Externý displej digitálneho ovládania
• Elektronický alarm „otvorené dvere“
• Štýlové LED osvetlenie
• Flexibilné police
• Dvojité mraziace zásuvky vrátane skrytého koša
• Dovolenkové a ekologické režimy
• Režimy Super Freeze a Super Cool
• Detský zámok / Detská poistka
• Prispôsobenie k Európskym rozmerom

Cena:
Na vyžiadanie €
Kontakt:
+421917874521
E-mail:
verix@verix.sk
Viac o firme:
Verix Sporáky Bratislava
Počet videní:
1975
Dátum pridania:
9.8.2019
Transakcia:
predaj / ponuka
Mesto / región:
Bratislava / bratislavský

Odpovedať na inzerát

Môžete sa kontaktovať s inzerujúcim prostredníctvom kontaktného formulára