MUDr. Medovarská Mária

MUDr. Medovarská Mária

Fyziatricko-rehabilitačné oddelenie, rehabilitácia v Leviciach

Adresa: ul. SNP č. 19, 934 01 Levice
Telefón:036/ 63 79 750, 036/ 63 79 751
E-mail:fro@nsplevice.sk

Charakteristika oddelenia:

Rehabilitácia je súčasťou liečby širokej palety ochorení predovšetkým pohybového aparátu, ortopedických, neurologických, reumatologických pacientov, ako i poúrazových stavov dospelých i detí. Liečebné procedúry sa aplikujú aj u gynekologických, očných či otorinolaryngologických ochorení.


Činnosť oddelenia:

Lekárom FRO je vyšetrený každý pacient s určením druhu a počtu procedúr, ktoré sú aplikovanéna elektrtoliečbe, vodoliečbe, v individuálnych telocvičniach a u masérov. V ambulancii sa aplikuje laseroterapia. Vypisujú sa poukazy na zdravotnícke pomôcky, najmä s preskripčným obmedzením výhradne na lekárov FRO /mechanické alebo elektrické invalidné vozíky, polohovacie postele, chodítka.../. Pracovníci oddelenia vykonávajú rehabilitáciu nielen u ambulantných pacientov, ale i na lôžkových oddeleniach nemocnice.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

ORDINAČNÉ HODINY

Pondelok:07:0015:30
Utorok:07:0015:30
Streda:07:0015:30
Štvrtok:07:0015:30
Piatok:07:0015:30

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.